مهمترین مشخصه شبکه جهانی وب در دسترس بودن آن و عدم نیاز به حضور فیزیکی برای دستیابی به خدمات مختلف است.  از این رو حجم مراجعه افراد مختلف به شبکه جهانی وب برای دسترسی به خدمات و ابزار های مورد نیاز به شدت در حال افزایش است. در کشور ما هم در چند سال اخیر دسترسی به اینترنت افزایش چشمگیری داشته و هم اکنون اینترنت از یک کالای لوکس تبدیل به یکی از ضرویت های زندگی شده است.  از این رو شایسته است شما هم تا حد امکان خدمات و ابزار های مورد نیاز مشتریان و مراجعه کنندگان خود را از این روش نوین در اختیارشان قرار دهید. نیاز های مشتریان بر اساس نوع کسب و کار آنها در شبکه جهانی وب متفاوت است. ممکن است مجموعه ای نیاز به یک یا چند وب سایت ، با کاربرد ساده و برای معرفی خدمات و محصولات خود داشته باشند و یا ممکن است نیاز به یک وب سایت به منظور ارائه کالا یا خدمات در بستر وب مورد نیاز مجموعه دیگری باشد. از طرف دیگر ، امروزه محیط وب ، بستر اصلی ارائه بسیاری از خدمات تخصصی و مکانیزه کردن فرایند های اجرایی مختلف است.


دسته بندی موضوعی وب سایت ها

 فراگسترش با سابقه طولانی در فراهم سازی بستر نرم افزاری و سخت افزاری مناسب در جامعه مجازی ، آماده است بسته به نیاز شما ، ابزار ها و امکانات اختصاصی مورد نیاز را در محیط وب ، در اختیارتان قرار دهد. نیاز های مشتریان مختلف،  متفاوت است ، از سایت های شخصی کوچک تا شبکه های اجتماعی خاص. از این رو قبل از پیاده سازی هر پروژه نیاز به بررسی دقیق امکانات مورد نیاز مشتری و روش های فراهم سازی این امکانات وجود دارد. به صورت عمومی وب سایت هایی با زمینه فعالیت های زیر و به صورت بسته های آماده توسط فراگسترش توسعه پیدا کرده است :

  • وب سایت یا وب لاگ شخصی
  • وب سایت های شرکتی به منظور معرفی خدمات و محصولات
  • وب سایت های خبری
  • وب سایت های تخصصی با امکانات اخبار و مقالات و گالری و دریافت فایل و انجمن و ..
  • فروشگاه های اینترنتی
  • شبکه های اجتماعی با کاربرد خاص
  • نرم افزار های اختصاصی تحت وب
  • ماژول های اختصاصی وب سایت

بهینه سازی برای موتور های جستجو

بهبود عملکرد وب سایت در هماهنگی با موتور های جستجو تاثیر بسیاری بر روی افزایش آمار بازدید و نهایتا موفق بودن وب سایت شما دارد. فراگسترش با استفاده از متخصصین مجرب خود در زمینه بهینه سازی وب سایت برای موتور های جستجو موفقیت شما در دنیای وب را تضمین میکند. برای کسب اطلاعات بیشتر به بخش بهینه سازی برای موتور های جستجو مراجعه نمایید.


پشتیبانی فنی

روند توسعه و رشد یک وب سایت ، روندی دائمی است و هر وب سایت در طول زمان حیات خود به پشتیبانی و به روز رسانی های مختلفی نیاز خواهد داشت. از همین رو فراگسترش به طور تخصصی در زمینه به روز رسانی و نگهداری وب سایت های پیاده سازی شده با مشتریان خود همکاری دارد. در طول مدت پشتیبانی وب سایت ارائه خدمات مختلفی از بروز رسانی فنی و نگهداری از سیستم تا پیاده سازی امکانات جدید بر روی وب سایت با توجه به نیاز مشتریان انجام پذیر است. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به بخش پشتیبانی فنی مراجعه فرمایید.


میزبانی وب و ثبت دامنه

فراگسترش با داشتن سرور اختصاصی امکان تخصیص فضا و دامنه را به مشتریان خود فراهم کرده و امنیت اطلاعات آنها را تضمین می کند. بدیهی است خدمات میزبانی وب ،عمومی نیست و فقط به مشتریان این گروه اختصاص دارد

همچنین در صورت نیاز به ثبت دامنه جدید توسط مشتریان ، فراگسترش آمادگی ارائه خدمات لازم در این زمینه را به مشتریان خود دارا است. لطفا قبل از سفارش شرایط و ضوابط ثبت دامنه و میزبانی وب را به طور کامل مطالعه نمایید.