به منظور رفاه حال مشتریان، امکان میزبانی وب سایت های طرف قرارداد با فراگسترش ، بر روی سرور های این مجموعه وجود دارد. این خدمات به طور اختصاصی به مشتریانی که خدمات طراحی و توسعه وب و همچنین توسعه نرم افزار تلفن همراه را از فراگسترش مطالبه کرده اند، ارائه می شود.


مشخصات سرویس

فراگسترش آماده است خدمات میزبانی وب را بر روی سرور های داخل کشور و خارج کشور به مشتریان عرضه نمایید. تمام سرور ها از سیستم عامل لینوکس استفاده میکنند و آخرین نسخه پی اچ پی و مای اس کیو ال بر روی آنها نصب می باشد. همچنین امکان پشتیبانی از وب سرور های آپاچی و لایت اسپید وجود دارد.


تعهدات و شرایط

فراگسترش آپ تایم ۹۹٪ سرویس های میزبانی وب را تضمین می نماید. و در صورت بروز هر گونه مشکل بر روی سرویس ها در اولین فرصت اقدام به عیب یابی و رفع ایراد خواهد کرد. همچنین به صورت مرتب از سرویس ها نسخه پشتیبان تهیه خواهد شد. فراگسترش دسترسی به فضای میزبانی وب نهایتا تا حجم ۱۰۰۰ مگابایت و پهنای باند نهایتا ۱۰۰۰۰ مگابایت را برای مشتریان خود تضمین خواهد کرد. لازم به ذکر است مشتریانی که به سرویسی با پهنای باند یا حجم بیشتری نیاز داشته باشند باید اقدام به تهیه سرور مجازی یا اختصاصی نماییند.


قوانین

مشتریانی که بر روی سرور های فراگسترش هاست می شوند، ملزم به اطلاع و رعایت قوانین زیر هستند:

  • عدم ارسال ایمیل اسپم و ایمیل های گروهی، تحت هر شرایطی. لازم به ذکر است ارسال ایمیل های گروهی به صورت هدفمند در بازه های زمانی و تعداد مشخص تحت هیچ شرایطی مجاز نبوده و فراگسترش امکان ارائه این گونه سرویس ها را به مشتریان خود ندارد
  • ارسال و نگهداری مطالب و فایل های که طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران مجرمانه قلمداد شده است تحت هیچ شرایطی مجاز نیست
  • مصرف پیش از اندازه منابع سرور، لازم به توضیح است که بر روی سرویس های میزبانی وب اشتراکی ، هیچ کدام از وب سایت ها نمی توانند بیش ار حد مجاز از منابع سیستم شامل رم و سی پی یو و پنهای باند استفاده نمایید و وب سایت هایی که به منابعی بیش از حد به اشتاک گذاشته شده نیاز دارند باید از سرویس های اختصاصی استفاده نمایند.
  • ارسال و نگهداری فایل های ناقض قانون کپی رایت داخل کشور و کپی رایت جهانی
  • نصب هر گونه نرم افزار و سی ام اس و اسکریپتی که مورد تایید فراگسترش نباشد
  • هر فعالیتی که منجر به ارائه تذکر کتبی یا شفاهی توسط دیتاسنتر ها ، یا مراجعه قانونی و ثبت کننده های دامنه شود

سرویس مشتریانی که هر کدام از قوانین بالا را نقض نمایند ، سریعا مسدود خواهد شد و متاسفانه امکان سرویس دهی مجدد با این مشتریان وجود نخواهد داشت